CrosairSoft
Menu
Sepetim

Künye

Yönetim Yeri Adresi:

Bielof.com.tr

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Aymakoop Ayakkabıcılar Sitesi C-6 Blok No: 140
34490 Başakşehir / İstanbul

İletişim Bilgileri

Telefon No: 0 539 745 40 70

Telefon No: 0 542 550 60 70

Sorumlu Müdür: Niyazi KIYKIN

E-posta: info@bielof.com.tr

Internet Reklamları Hakkında Bilgi

https:/bielof.com.tr/

Ticaret Sicil Bilgileri

Firma Adı: ......

Ticaret Odası: ......

Ticaret Sicil Numarası: ......

Ticaret - Hizmet

Faaliyet Konusu: Ticaret-Hizmet

Koruyucu amaçlı olanlar hariç her türlü malzemeden yapılmış iç-dış giysiler, çoraplar, fularlar, şallar, bandanalar, eşarplar, kemerler. Ayak giysileri: ayakkabılar, terlikler, sandaletler. Baş giysileri: şapkalar, kasketler, bereler, takkeler, kepler.

Danteller ve nakışlar (aplikeler), güpürler, fistolar, dar dokumalar, şeritler ve kurdeleler, ekstraforlar, fitiller, giysiler için kumaştan yapılmış hazır harfler ve rakamlar, armalar, rütbe işaretleri, vatkalar.Giysiler için düğmeler, kopçalar, halkalar, fermuarlar, ayakkabı ve kemer tokaları, perçinler, yapışkan bantlar, ortopedik ayakkabılar, Gazetecilik, gazete matbaa basımı, elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını ve satışı ile ulusal ve uluslararası düzeyde televizyon programları, video, film ve reklam yapım ve tanıtım işleri.

Şirket amacının gerçekleşmesi için yurt içinde ve dışında mal gayrimenkul sınai mülkiyet haklarına tasarrufi muameleler yapabileceği gibi bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis etmek leyh ve alayhine ve her türlü ayni hak irtifak kira şufa sükna gayrimenkul mükellefiyetleri vesair hakları iktisap tesis terkin ve fek etmek ve 27.04.2020 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

İşe Başlama Tarihi: 12.04.2020

Vergi Dairesi ve Numarası:

...... Vergi Dairesi / ......

Servis sağlayıcı

CrosAirSoft
KC Plaza No:82 Eryaman/Ankara/TÜRKİYE

Telefon: 0 507 606 81 81

E-posta: bilgi[at]crosairsoft.com

YASAL UYARI

“https://bielof.com.tr/ internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Niyazi KIYKIN’a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

https://bielof.com.tr/ ETKİN PATENT MARKA TAS. FİKRİ VE TELF. HAK. VE HUK. HİZ. VE DAN. LTD. ŞTİ. tarafından Niyazi KIYKIN adına tescillenmiştir.

Muhtemel bir illegal kullanım/paylaşım durumunda suçlu durumuna düşeceğinizi hatırlatırız. Gerekli hallerde tescil belgeleri sunulabilir. Firmamızda satışlar faturalı olarak yapılmaktadır.