CrosairSoft
Menu
Sepetim

İade ve Değişim

İade ve Değişim Koşulları Toptan Bayan Ayakkabı - Bielof.com.tr uzun yıllardır bayan ayakkabı sektöründe en kaliteli ve en farklı tasarımlarla hizmet veren online ayakkabı satış sitesi Bielof.com.tr iade ve değişim kolaylığı ile müşterilerine rahatlıkla alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Toptan Bayan Ayakkabı

Toptan Bayan ayakkabı imalatçısı olan firmamız bugüne dek yurt dışına toptan olarak satışa sunduğu ürünlerini artık online olarak da sizlere sağlamaktadır. Sayısız tasarımı ve modeli görebileceğiniz online internet adresimiz üzerinde zevkinize uygun tasarımlarla çok daha şık ve çok daha kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla almış olacaksınız.

Hakiki deri bayan ayakkabı imalatçısı

Kadın ayakkabı tasarımcısı ve imalatçısı olan firmamız 20 yılı aşkın süredir müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Hakiki deri bayan ayakkabı imalatçısı olan firmamız bayan babet, topuklu, topuksuz, Oxford, stiletto, yazlık ve kışlık pek çok ayakkabı tasarımını oluşturmaktadır. Firmamızdan alışveriş yaparken iade ve değişim konusunda problem yaşamayacağınıza emin olarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bielof.com.tr

Bielof.com.tr adresi üzerinden yapacak olduğunuz alışverişlerinizi kapıda nakit ödeme, banka havale, EFT, kredi kartı ile taksitli veya tek çekim yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Ürünlerinizin faturası ile birlikte kolay iade yöntemini kullanarak iade edebilirsiniz.

Kolay İade Hizmeti

Bielof.com.tr adresi üzerinden oluşturduğunuz siparişlerin kolay iade hizmetini gerçekleştirebilmek için “Siparişlerim” sekmesine gidin. Sipariş detayı butonunu tıklayarak sipariş detaylarını inceleyin siteye üyeliğiniz bulunmuyorsa sipariş takibi bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Burada iade sekmesini tıklayarak iade edilecek ürünün ve ürünün iade sebebini belirtin. Kargo seçimini yapın ve ekranda çıkan kargo kodu ile kayıtlı telefon numaranıza gönderilen sms üzerinden iadenizi gerçekleştirin. İade edilecek ürün ve sevk faturanızı bir ambalajla koyun. İade kodu ile 10 iş günü içerisinde ürünün iade edilmesini sağlayın.

İade ve Değişim Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünün başka numarası ile değişim süresi 15 gündür, Değişimlerde kargo ücretleri müşterilerimize aittir.

Nasıl Değişim Yaparım?

Toptan Ayakkabı Üretici Firması olduğumuzdan dolayı numara ayağnıza olmaması durumunda bir numara küçük yada büyük numarası ile değişim yapabilmekteyiz. Eğer modeli beğenmezseniz başka bir model ile değiştirebilirsiniz. Bu sebeple firma prosedürü olarak iade yerine değişim yapılmaktadır. Değişim talepleriniz için 0539 745 40 70 WhatsApp hattından form doldurarak, mail, veya telefonla arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

NOT: Outlet ürünler ve Ayakkabı kampanya kategorisinden alınan ürünlerde iade alınmamaktadır.

Almış olduğunuz ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 1 hafta içinde iade edebilir, 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Fatura/Fiş bulunmaması halinde maalesef işlem sağlanamamaktadır.

Değişim için Gereken Şartlar:

  • Değiştirilmek istenen ürünün giyilmemiş, kullanılmamış ve satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş şekilde firma adresimize ulaşması gerekmektedir.
  • Ayrıca istediğiniz yeni ürün stoklarımızda bulunmalı veya üretilebiliyor durumda olmalıdır.
  • İade veya Değişim yapmak istediğiniz ürünü dilediğiniz kargo firması ile adresimize gönderebilirsiniz.

Değiştireceğiniz ürünü gönderirken değişim talebinizin sebebini ve istediğiniz yeni ürünün ürün kodunu ve istediğiniz numarasını not olarak yazıp kutunun içerisine koymayı unutmayınız.

Ayıplı Ürünler

Ayakkabı üreticisi firma olma avantajıyla müşterilerimizin ihtiyacınıza hitap eden çok çeşitli renk, desen, numara ve model tercihleri sunmaktayız. Bu nedenle firmamız yalnızca kendisinden kaynaklanan ayıplı ürünlerin iade taleplerini kabul etmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında firmamızla irtibata geçilmelidir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Ürün ayıplı olup/olmadığı kontrol edilecek olup, bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir.

Nasıl İade Yaparım?

Ürünü beğenmediğiniz iade ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

rün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadıysa 15 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 15 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır.

İade için Gereken Şartlar:

İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile arkasında veya sitemizdeki siparişlerim mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

  • Değiştirilmek istenen ürünün giyilmemiş, kullanılmamış ve satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş şekilde firma adresimize ulaşması gerekmektedir.
  • Hasar görmemesi için ayakkabı kutusu ile gönderilmelidir
  • OUTLET ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.
  • Ayakkabı Kampanyaları kategorisinde ki ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2-3 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 2 iş günü sonra bilgilendirme için SMS alırsınız. Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Ambalajı Bozulmuş Ürünler

İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Şartlar ve Koşullar

İade ve Değişim Koşulları, Outlet, Ayakkabı Kampanyaları, Şartlar ve Koşullarını değiştirme içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır​. Kampanya Koşullarını Sağlanmadığı taktirde (200TL Altı alışveriş, ürün iadesi, değişim, indirim vb.) yapılan indirim bedeli alıcıya yansıtılmaktadır.