CrosairSoft
Menu
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda - bielof.com.tr Ayakkabı Online Satış sitemiz ile artık internet üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşarak beğendiğiniz ürünlerimize kolayca ulaşabileceksiniz.

Türkiye'de bayan ayakkabı imalatında 27 yıl önce kurulmuş firmamız hakiki deri ayakkabı imalatında bugün aranılan bir marka haline gelmiştir. Sektörde edinmiş olduğu yer ve üretmiş olduğu ayakkabılar ile müşteri potansiyeli yüksek bir firmadır. Bulunduğu her dönemin şartlarına uygun titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ayakkabı Online Satış

Büyük çapta üretimler gerçekleştiren ve son olarak da ayakkabı online satış siteleri arasında imkanını tüketicilere en iyi şekilde sağlayan firmamız Türk ayakkabı sektöründe gelişim sağlayan firmalar arasında yer almaktadır. Bir marka haline gelen Bielof.com.tr ayrıca moda ve şıklığın temsilcisidir. Hazırlamış olduğu tüm tasarımları ile beğeni toplamıştır. Bayan ayakkabı üzerine her tarz için yüzlerce tasarım oluşturmaktadır. Modern ve Güçlü tasarımlarla başarısını elde eden firmamız geniş tasarım ekibi ve bu ekibin hazırlamış olduğu tasarımlarla fark yaratan bir marka olarak büyümeye devam ediyor.

Bielof.com.tr

Üretim yerimiz ve firma merkezimiz İstanbul ilçesi Başakşehir İkitelli de bulunan Aymakoop Ayakkabıcılar Sitesinde bulunmaktadır.

bielof.com.trTüm ürünlerimiz özenle el işçiliği ile yapılmış olup, ayakkabı yüzü ve iç astar kısımları Hakiki Deri ile üretilmiştir.
Müşteri Hizmetleri Adresi
Web Sitemiz:https://bielof.com.tr/
ADRES:İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aymakoop Ayakkabıcılar Sitesi C-6 BLOK No: 140, 34490 Başakşehir İstanbul
TELEFON:0212 549 44 89
WhatsApp:0539 745 40 70
GSM:0542 550 60 70

Vizyonumuz

Babet, Stiletto, topuklu ve daha pek çok bayan ayakkabı türü için firmamız güçlü tasarımlar oluşturup geniş kitlelerin ortak zevklerini ve rahatlığını hedef almaktadır. Hizmet verdiğimiz kitleyi her koleksiyonda yükselterek daha büyük ve güçlü bir online satış sitesi olmayı hedeflemekteyiz.

Hakiki deri tasarımlarla hem konforlu hem de estetik bir kullanım sunmayı hedefleyerek yola çıkan firmamız bugün bunu başarmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Ayrıca kar payı düşük tutularak gelir düzeyi düşük kişilerin de bu ayakkabılarla her an şıklığı ve rahatlığı yaşayabilmesi hedeflenmektedir. Bielof.com.tr modaya uygun hatta modaya yepyeni tasarımlarla damga vuran bir firmadır. Yeniliklerle hedeflerine ulaşan firma aşkla ürettiği ayakkabıları kadınların da aynı heyecan ve istekle kullanabilmesini sağlamaktadır. Mağazalarda satılan ürünler artık https://bielofl.com.tr/ adresi ile e-ticaret siteleri arasında da yerini bulunmaktadır. Sahip olduğu niteliklerle online olarak ayakkabı satış konusunda da pek çok firmanın önüne geçecek bir marka haline gelecektir.

Misyonumuz;

27 yıllık tecrübesi ile yeniliklere açık olan firmamız kısa süre içerisinde kolayca ayakkabı satın alma ve kısa süreli kargo teslimatı ile müşterilerine daha geniş bir pazarda bu ürünlere sahip olma imkânı tanıyor.

Misyonumuz; Markamızın sahip olduğu değerler ve müşterisine sağlamış olduğu şeffaf özellikler ile Online olarak da başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyoruz.

  • Kalite anlayışı
  • Yenilikçilik anlayışı
  • %Kişisel haklara saygı anlayışı

Kurumsal firma kişiliğiyle bayan ayakkabı sektöründe önemli bir yer edinmiş ve daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmaktayız.